معرفی به دوستان

خود را در چاوو ببینید

کلیه استادان،نوازندگان و هنرجویانی که در زمینه ساز سنتور فعالیتی دارند و حتی هنردوستانی که در کنسرت ها و گروه نوازی ها شرکت میکنند،با فرستادن عکس های مربوط به میز سنتور چاووش به ایمیل chavosh.info@gmail.com ،پس از تایید مدیریت مجموعه چاووش میتوانند عکسهای ارسالی را همراه با نام و مشخصات خود ،آموزشگاه و یا گالری و حتی نشانی اینترنتی فروشگاه انلاین و یا اینستاگرام که شما همراه با تصاویر مربوط به میز سنتور چاووش برای ما ارسال کرده اید را در گالری تصاویر فروشگاه اینترنتی chavo.ir در معرض دید عموم قرار هید.

 

مانند تصویری فوق که مشخصات آموزشگاه موسیقی چاووش همراه با میز سنتور چاووش در یک فریم گنجانده شده است .

تامین قطعات مصرفی

پیچ میز

از دیگر سیستهای کاری مجموعه چاووش تامین و فروش دو قطعه میز سنتور چاووش است .

پیچ فلکه ای و درپوش لوله ها که هر دو قطعه در سال های اخیر کیفیت به مراتب بهتری نسبت به نمونه کارهای قبلی  دارند و این برتری از نظر ظاهری نیز کاملا مشهود است.

از این حتی مشتریانی که سال های قبل نسبت به خرید میز سنتور چاووش اقدام کرده اند و طی این مدت به دلایلی قطعه را مفقود و یا مستحلک کرده باشند میتوانند بدون نگرانی از بلااستفاده ماندن محصول ، با تهیه قطعات از فروشگاه اینترنتی chavo.ir با همان کیفیت روز اول از نواختن ساز سنتور بر روی میز سنتور چاووش لذت ببرند.

پایه میز

شرایط بازگشت کالا

لازم به ذکر است تمام تولیدات قبل از بسته بندی چک شده و از نظر بسته شدن پیچ ها و سالم بودن روکش مخمل کاملا سالم ارسال میشوند.

لطفا قبل از هر گونه اقدام در مورد بازگردندن کالا ،با مجموعه هماهنگ بفرمایید، راه های ارتباطی از طریق email ، تماس تلفنی ، واتساپ و اینستاگرام همیشه در دسترس شما خواهد بود.

در گام اول مشکل خود را مطرح بفرمایید ، مجموعه چاووش تلاش خود را برای رفع مشکل شما خواهد کرد .

در صورتی که نتیجه ای در حل مشکل حاصل نشود آدرس پستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا ظرف ۴۸ ساعت اقداام به ارسال کالا بفرمایید.

لازم به ذکر است تمامی قطعات و تجهیزات مربوط به میز و بسته بندی آن باید کامل ارسال شود، در غیر اینصورت هزینه کامل به شما پردااخت نخواهد شد.

وجه پرداختی شما ظرف کمتر از ۴۸ ساعت بعد از دریافت کالا به شما عودت خواهد شد.

معرفی به دوستان
در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.